Happy Ape Slot Oyunu Sizlerle

Bu yazı güncellendi 16 Ekim 2020 by admin

Premium slot ve masa oyunları sağlayıcısı Habanero, sürükleyici yeni bir slot oyunu olan Happy Ape’yi piyasaya sürdü.

Slot oyunu hayranları, aksiyon dolu bir 5×3 sürümün keyfini çıkarmaya hazırlanıyor ve oyuncuları değiştiricileri ve ek çarpanları ortaya çıkarmak için oyunun sandığının kilidini açmaya teşvik ediyor ve 36’ya kadar Serbest Oyunu tetikleyen üç veya daha fazla dağılım sembolü ile sizlere heyecanlı anlar yaşatıyor.

Happ Ape Slot Oyunu Özellikleri

Ape Smash özelliği, Muz Toss özelliği sırasında makaralarda görünen altı adede kadar Wild sembolüyle, ödülleri garantilemek için kazanmayan kombinasyonları kaldırır. Happy Ape, Habanero’nun Jellyfish Flow gibi son lansmanların yanı sıra Loony Blox ve hit oyunu Scopa gibi sürükleyici klasiklerden oluşan 170’den fazla ilgi çekici slot ve masa oyunları portföyüne katıldı.

Habanero Kurumsal İletişim Başkanı Toni Karapetrov lansmanla ilgili olarak şunları söyledi:

Happy Ape adlı tropikal ortamdaki yeni özelliklerle çıldırdık. Değiştiriciler ve çarpanlar içeren renkli bir hazine sandığı ile oyuncular, oyunun çarpıcı grafiklerinin ve mükemmel seslerin tadını çıkarırken galibiyetler ile para kazanmaya kazanmaya geçebilirler. Büyük beğeni toplayan oyunumuz dünyanın dört bir yanından sürekli büyüyen bir oyuncu lejyonunu çekmeye devam ederken, slotun yeni müşteriler arayan operatör ortakları için son derece etkili olacağından eminiz. Olağanüstü bir 2019 yılı ile inşa etmeye hazır olan stüdyo, 2020’de sektörün en yüksek kaliteli içeriklerinden bazılarını oluşturarak ve önde gelen operatörlerle bir dizi anlaşma imzalayarak Avrupa ve Güney Amerika’daki etkileyici büyümesini sürdürdü.

Betboo 2.000 TL iade Slot Bonusu

Happy Ape ve diğer tüm yeni slot oyunlarını merak ediyorsanız, güvenilir bir Betboo sitesinde bu oyunları oynayarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ilk etapta ücretsiz bir şekilde oynayarak oyunu inceleyebilir, sonrasında beğenirseniz gerçek paranız ile oynayabilirsiniz.