Oynacağınız Poker Oyununu Seçenerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bu yazı güncellendi 11 Şubat 2019 by admin

Bir poker kariyerinin başlangıç ​​noktasında, en önemli unsur hangi poker varyantı seçmesi gerektiğidir. Her ne kadar tüm poker çeşitlerinde çeşitlilik ve yetkinlik en yüksek seviyede olsa da, günümüzün poker dünyasında başarının anahtarı olsa da, en  başından itibaren çok sayıda poker türünde uzmanlaşmayı hedeflemek en uygun yol olarak görünmüyor.

Bu nedenle, yeni başlayanların çabalarına odaklanmaları için bir oyun seçmenizi ve daha sonra birçok farklı türde poker formatının ustası olma yolunda ilerlemelerini öneririm. Pokerde önceliklerinizden biri para kazanmaksa, becerilerinizi geliştireceğiniz türü seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birçok farklı faktör vardır. Dilerseniz onlara bir göz atalım;

Kullanılabilirlik

Seçeceğiniz poker oyununda kullanılabilirlik ve kullandığınız cihazı desteklemesi oldukça önemlidir. Bu açıdan Betboo sitesi tüm tarayıcıları ve mobil cihazı destekleyen bir arayüze sahiptir. Her cihazınızda konforlu bir şekilde poker oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Günümüzde en popüler poker türü Limitsiz Hold’em’dir ve yakında herhangi bir zamanda değişmeyecek gibi görünüyor. Betboo sitesinde güvenilir bir şekilde tüm poker çeşitlerini oynayabilirsiniz.

Öte yandan varyant ne kadar az popülerse, o kadar az rekabetçidir. Bu nedenle, bazı niş oyunlarda hala çok fazla para kazanabilirsiniz, ancak eğlence oyuncularının ve mevcut masaların sayısını, oyun için ne kadar yaygın çalışma malzemelerinin olduğunu ve tahmin edildiğini dikkatlice analiz edin.

Ne kadar para kazanabileceğiniz muhtemelen akla gelen bir şeydir. Olaylar karşısında, en popüler poker çeşitlerinin ve formatlarının karlılığında büyük farklılıklar yoktur. Nakit oyunlarda, çevrimiçi MTT’lerde veya Spin & Goes’da rahat bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz.

Canlı turnuvaları profesyonelce oynamayı denemenizi tavsiye etmem çünkü dünyadaki en iyi oyuncu olmadığınız sürece çevrimiçi MTT’lerden daha fazla para kazanmanız mümkün değildir. Çok fazla canlı turnuvaya katılamazsınız ve üstesinden gelinmesi gereken aşırı farklılıklar vardır. Ayrıca, canlı poker oynarken üstesinden gelinmesi gereken ilave yardımcı maliyetler de vardır.

Heyecan

Para kazanmak için poker oynarsanız, oyunların eğlencesi ve heyecanı önemli midir ? Çoğu insan için, bir şeyden daha çok keyif aldıklarında, daha başarılı olma olasılıkları artar ve kendilerini daha mutlu hissederler.

Pokerde en heyecan verici duygunun, büyük bir ödeme için bir turnuva kazanmak olduğu söyleniyor. Eklenen adrenalin, turnuva tipi formatların sizin için kesinlikle en çekici olacağı anlamına gelmez, ancak birçok oyuncu bunları yalnızca bu nedenle nakit oyunlara tercih eder.

Hangi poker türlerinin ve formatlarının oynanacağı konusunda bir karar vermeden önce, özellikle sizin için en önemli olanları bu listeden faktörleri analiz etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Sitemizde yer alan ipuçları konuları içeriklerimizi de göz atabilirsiniz. Yeni Başlayanlar için Poker ipuçları başlıklı içeriğimizden poker hakkında en faydalı ipuçlarını bulabilirsiniz. Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.

Comments are closed.